Nieuws en persberichten
Thema
- Campagne (22) Apply Campagne filter
- Centraal Afrika (23) Apply Centraal Afrika filter
- Gender (14) Apply Gender filter
- Inspraak en vrede (250) Apply Inspraak en vrede filter
- Jongeren (17) Apply Jongeren filter
- Klimaat (34) Apply Klimaat filter
- Levensstijl (9) Apply Levensstijl filter
- Liturgie & spiritualiteit (4) Apply Liturgie & spiritualiteit filter
- (-) Remove Mensenrechten filter Mensenrechten
- Natuurlijke rijkdommen (107) Apply Natuurlijke rijkdommen filter
- Persbericht (8) Apply Persbericht filter
- (-) Remove Recht op voedsel filter Recht op voedsel
Land
- Bolivia (3) Apply Bolivia filter
- Burkina Faso (8) Apply Burkina Faso filter
- Burundi (1) Apply Burundi filter
- Colombia (6) Apply Colombia filter
- Congo (4) Apply Congo filter
- Guatemala (8) Apply Guatemala filter
- Haiti (6) Apply Haiti filter
- Israël - Palestina (9) Apply Israël - Palestina filter
- Nicaragua (0) Apply Nicaragua filter
- Oeganda (6) Apply Oeganda filter
- Peru (1) Apply Peru filter
- Rwanda (0) Apply Rwanda filter
- Senegal (8) Apply Senegal filter
- Syrië (0) Apply Syrië filter
Auteur
De Europese Commissie vraagt jouw mening over nieuwe wetgeving die bedrijven aansprakelijk moet stellen voor hun impact op mensenrechten en milieu. Teken de petitie.
Belgische boerenbewegingen en hun bondgenoten protesteren tegen een Europa dat de kleinere boeren steeds vaker in de steek laat.
Op het Schumanplein in Brussel zetten actievoerders de lege laarzen neer van de boeren die door toedoen van het Europees beleid zijn verdwenen.
Voedsel Anders en Agroecology-in-Action ijveren voor een ambitieus Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB) als basis voor een duurzame transitie van ons voedselsysteem.
Het magazine 'Farming Matters' toont aan hoe het feminisme gekoppeld aan agro-ecologie, de economie en de samenleving aan het veranderen zijn. Lees het nu.
Het is hoog tijd om de daad bij het woord te voeren en in te zetten op het versterken van lokale markten en voedselketens.
Met de campagne #Yes2Agroecology vraagt de Coalitie tegen de Honger België een prioriteit te maken van agro-ecologie in zijn ontwikkelingsbeleid. Een maand na de lancering maken we de balans op.
Het handelsakkoord schiet schromelijk tekort. Er wordt geen rekening gehouden met duurzame ontwikkeling en mensenrechten.
Kamercommissie Buitenlandse Zaken wil Palestina erkennen en Israël sanctioneren bij annexatie. De Commissie Buitenlandse Zaken stemde deze week over eventuele sancties tegen Israël.
De Coalitie tegen de Honger eist dat tegen 2023 minstens een derde van het landbouwbudget in ontwikkelingssamenwerking agro-ecologie ondersteunt.