Nieuws en persberichten
Thema
- Campagne (0) Apply Campagne filter
- Centraal Afrika (0) Apply Centraal Afrika filter
- Gender (0) Apply Gender filter
- (-) Remove Inspraak en vrede filter Inspraak en vrede
- Jongeren (0) Apply Jongeren filter
- Klimaat (0) Apply Klimaat filter
- Levensstijl (0) Apply Levensstijl filter
- Liturgie & spiritualiteit (0) Apply Liturgie & spiritualiteit filter
- Mensenrechten (4) Apply Mensenrechten filter
- Natuurlijke rijkdommen (6) Apply Natuurlijke rijkdommen filter
- Persbericht (0) Apply Persbericht filter
- Recht op voedsel (1) Apply Recht op voedsel filter
Land
- (-) Remove Bolivia filter Bolivia
- Burkina Faso (0) Apply Burkina Faso filter
- Burundi (0) Apply Burundi filter
- Colombia (26) Apply Colombia filter
- Congo (4) Apply Congo filter
- (-) Remove Guatemala filter Guatemala
- Haiti (0) Apply Haiti filter
- (-) Remove Israël - Palestina filter Israël - Palestina
- Nicaragua (0) Apply Nicaragua filter
- Oeganda (0) Apply Oeganda filter
- Peru (0) Apply Peru filter
- Rwanda (0) Apply Rwanda filter
- Senegal (0) Apply Senegal filter
- Syrië (0) Apply Syrië filter
Auteur
Katelijne Suetens verwacht niet dat Joe Biden breekt met de Israëlpolitiek van zijn voorganger. Maar Europa hoeft daar niet op te wachten.
De nood-eenheidsregering die tot stand kwam om de coronacrisis aan te pakken, heeft nog een tweede doelstelling: de annexatie van delen van de Westelijke Jordaanoever.
Het is belangrijker dan ooit dat België en de EU eisen dat de blokkade van Gaza wordt opgeheven.
Het is nu of nooit voor de Europese Unie om de daad bij het woord te voegen en haar waarden en principes toe te passen.
Het akkoord over nieuwe verkiezingen is een belangrijke stap naar een vreedzame oplossing voor de politieke crisis.
De recente Israëlische verkiezingen deden onze beleidsmedewerker Katelijne Suetens in haar pen kruipen om een reeks vragen die we ons allemaal stellen, te beantwoorden
De houding van de EU ten aanzien van het Amerikaanse vredesplan is cruciaal om de internationale rechtsorde te vrijwaren.
Vandaag is het Nakba-dag. De dag dat de Palestijnen de catastrofe herdenken die hen trof toen in 1948 de staat Israël werd opgericht.
De toenemende druk op natuurlijke rijkdommen, in combinatie met de steeds kleinere ruimte voor het middenveld en activisten, leidt tot een golf van criminalisering en geweld in Guatemala.
Het Europees Parlement spreekt in een resolutie duidelijke taal over de nood aan bescherming van mensenrechtenactivisten in Guatemala.