Wij ontvangen een gast uit Bolivia!
(04-11-2009)Ken je iemand die in Bolivia is geweest, of die Bolivia goed kent, of die Broederlijk Delen goed kent en bereid is zich tijdens deze campagne extra in te zetten om in parochies te gaan preken of op informatieavonden te gaan spreken... We organiseren een avond om deze mensen op weg te zetten met hun verhaal, tips te geven om hun verhaal goed te vertellen en ondersteuning te bieden.
Welkom op:
Woensdag 25 november om 20U
Sint-Salvatorstraat 30, Gent (Regionale dienst)
Van 2 tot 10 maart 2010 verblijft onze gast in Oudenaarde en St-Maarten bovenschool te Beveren
Van 10 tot 18 maart 2010: Zele en Gent
Wij wensen deze gastgemeenschappen suycces bij het vinden van ethousiaste medewerkers en de uitwerking van het programma!
Elke gemeenschap zal een Open avond oragiseren waarop iedereen van harte welkom is. Meer info volgt later.
Kijk ook eens op de website, of volg Rebekka die nu in Bolivia zit op haar Blog!
Hieronder vindt u enkele leuke beelden van de gastgemeenschappen van vorig jaar.
Onze resultaten
“Zonder Broederlijk Delen zou ik nog steeds in de mijn aan het werk zijn. Met hun hulp vond ik de moed om door te zetten en mijn diploma rechten te behalen.”
Lees het verhaal van Vidal in Peru
Van elke euro die je Broederlijk Delen schonk in 2010 ging 85,5 cent rechtstreeks naar onze doelstelling: zorgen dat mensen in het Zuiden hun eigen plannen waarmaken. Download het jaarverslag
